Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości. Opowiadania

Kryminalne zmagania autorów

Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na to, co ma przeczytać, to koniecznie powinien poznać książki kryminalne. Jest to ten rodzaj książek, który zawsze znajdzie fanów. Chociażby nie wiadomo z jakim autorem mielibyśmy do czynienia. Wśród ciekawych propozycji do czytania można znaleźć te książki, które napisała Camilla Lackberg. Jedna z najbardziej znanych autorek zaprasza do czytania swojej najnowszej powieści pt. Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości. Opowiadania ze strony www.taniaksiazka.pl.

Autorka o wykształceniu ekonomicznym

Camilla Lackberg może pochwalić się bardzo dobrym wykształceniem. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Göteborgu.Ekonomistka, która stwierdziła, że bliżej jej jest do pisania. Kryminalne powieści Läckberg rozgrywają się w miasteczku Fjällbacka, chociaż nie wszystkie. To właśnie to miasteczko jest miejscem z którym jest związana. Teraz, na co dzień mieszka w Goteborgu, ale to Fjällbacka jest jej rodzinnym miasteczkiem. Jeżeli ktoś chciałby lepiej poznać jej rodzinne strony, to koniecznie powinien sięgnąć po książkę…kucharską, którą ta autorka również ma na swoim koncie.

Nowe opowiadania

Jej najnowsza książka to dwa odrębne opowiadania

“Idziesz do więzienia” opowiada o czwórce młodych ludzi, którzy postanawiają świętować Sylwestra w willi niedaleko Sztokholmu. Wspólnie, tak jak ich rodzice, którzy znajdują się całkiem niedaleko swoich dzieci. W czasie wieczoru młodzi ludzie rozpoczynają grę w Monopoly. Okazuje się, że nawet tak niewinna gra może sprawić, iż niechciane tajemnice zaczną wychodzić na wierzch. Po tym, jak gra się kończy okazuje się, że stawka wzrasta, a na jaw wychodzą coraz bardziej niebezpieczne tajemnice.

“Kobiety bez litości” to opowiadanie o kobietach, które zbyt mocno poświęciły się dla mężczyzn i wcale nie zostały w odpowiedni sposób za to nagrodzone. Ingrid zrezygnowała z własnej kariery po to, aby wspierać męża. Tylko, że ten zaczął ją zdradzać. Wcale nie łatwe życie ma kolejna bohaterka Btigitte i kolejna panie, występujące na łamach tej historii.